Film & levhalar

SABIC‘in yüksek performanslı mühendislik plastiği hammaddeleri ile üretilen SOLID levhalar, müşterilerimizin çok çeşitli endüstrilerde, levhaların özel performansları sayesinde daha hafif ve daha dayanıklı parçalar geliştirmelerine yardımcı olur. Bu endüstriler arasında havacılık, ulaşım/otomotiv ve demiryolu araçları, elektrik ve elektronik, bina ve inşaat, beyaz eşya, reklamcılık, telekomünikasyon ve endüstriyel makine imalatları yer alıyor.

SABIC‘in Özel Film grubu ürünlerinden oluşan geniş portföyümüz ise birçok farklı uygulama için yüksek kaliteli, mühendislik ürünü termoplastik filmler sunar. Yüksek performanslı bu film ürünleri otomotiv ve beyaz eşya sektörü, aydınlatma grubu uygulamaları, buğu önleyici ürünler, LED/LCD ekranlar, akü/batarya kutuları , kimlik kartları ve çok daha fazlası için kullanılmaktadır. Tüm levha ve film ürünlerimiz RoHS ve REACH sertifikalıdır.

Veri tabanı

Bilgi talebi

    13 Aralık 1999 tarihli ve 15 sayılı Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin KVKK uyarınca, form veya e-posta ile elde edilen tüm kişisel veriler tam bir gizlilik içerisinde ele alınacaktır.

    Gizlilik Politikasınınşartlarını kabul ediyorum.