Proje geliştirme ve
Teknik destek

Proje geliştirme

GUZMAN POLYMERS HAMMADDE TİCARET LTD.ŞTİ ekibi, malzeme seçiminizde, yeni plastik parçaların tasarımında ve üretiminde gerekli bilgi ve tavsiyeleri sunmaktadır.

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle sürekli irtibatımız sayesinde, ürün özelliklerini, düzenleyici çevreyi ve istenen uygulama için gerekli sertifikaları kontrol ediyoruz. Teknik departmanımız müşterilerin ilgilerine göre en uygun malzeme ve süreci seçerek müşterilerin nihayi hedefine ulaşmak için çalışıyor.

Bize ulaşın ve ürün geliştirmede ve proje yönetiminde bütün tecrübelerimizden yararlanın.

Teknik destek

Bize malzeme seçimi, süreç, tamamlanmış parçaların özellikleri vb. hakkında soru sorun. Yerel ticari ve teknik ekibimiz üretim sürecinin her aşamasında karar vermenizle ilgili yardım etmek için hizmetinizdedir.

Biz ayrıca müşterilerimiz için uyarlanmış çözümler geliştirmede uzmanlaşmış bir profesyoneller ekibi olan Hromatka Grup‘un tecrübelerine ve imkanlarına da sahibiz.

BİLGİ TALEBİ

    13 Aralık 1999 tarihli ve 15 sayılı Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin KVKK uyarınca, form veya e-posta ile elde edilen tüm kişisel veriler tam bir gizlilik içerisinde ele alınacaktır.

    Gizlilik Politikasınınşartlarını kabul ediyorum.