SIGN FUARI

Önde gelen ulusal ve uluslararasi fuarlara katilmak bize sektörümüzdeki son gelismeler, en yeni malzeme ve uygulamalar hakkinda bilgi saglamaktadir. Biz tedarik zincirinde is başarımızın temel bir unsuru olarak iş ortaklarimiz arasinda iliskiler kurmayı ve sinerji olusturmayi göz önünde bulunduruyoruz.

Guzman Polymers’in Hromatka Group bünyesine katılmasıyla birlikte hedefleri de büyüdü. Türkiye pazarında istenilen ve beklenen hedefleri yakalamak ve üzerine taşımak için yoğun bir tempoda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu çalışmalarımızın bir adımını da 8-11 Eylül 2022 tarihleri arasında düzenlenen SIGN İstanbul Fuarı katılımı oluşturdu. 4 gün boyunca standımızda yerli ve yabancı çok sayıda misafiri ağırladık. Ürünlerimiz hakkında bilgiler aktardık. Oldukça keyifli ve güzel bir organizasyon oldu.

Guzman Polymers, çok genç ve dinamik bir yapıya sahip. Bizler satışını yaptığımız ürünlerin tümünü mühendislik derecesinde yakından tanıyoruz. Bu yapımız kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Ürünlerin tüm kullanım aşama ve teknik konularında bilgilerimizi paylaşıyoruz. Bilginin paylaştıkça artacağına inanıyoruz. Guzman Polymers olarak endüstriyel reklam sektörüyle ürünlerimizi buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Reklam sektörünün Guzman Polymers ürünlerini tercihlerinde ilk sıraya alacaklarına inanıyoruz!